FA | EN | RSS

شنبه, 02 تیر 1397

مراسم بزرگداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز شهرستان رضوانشهر

جشنواره فرهنگی بزرگداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز شهرستان رضوانشهر با مشارکت نمایندگی میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان رضوانشهر و همکاری فرمانداری ،ادارات بنیاد شهیدو امورایثارگران،فرهنگ و ارشاد اسلامی ،ورزش و جوانان، سپاه پاسداران ناحیه و شهرداری پره سر و رضوانشهر در مجتمع تفریحی ساحلی تازه آباد این شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات این اداره کل ،مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رضوانشهر گفت:این جشنواره با حضور فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان رضوانشهر ، 32 نفر از آزادگان این شهرستان و جمع کثیری از مردم با اجرای بازیهای بومی –محلی از جمله لافندبازی ،موسیقی سنتی و سازو سورنای محلی،مسابقه ی بادباک و نقاشی برگزار شد.

هادی پور افزود: نمایندگی میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان در حاشیه ی این مراسم با راه اندازی ایستگاه صلواتی آش دوغ محلی هنرمندان صنایع دستی شهرستان رضوانشهر از مهمانان پذیرایی نمود.

در پایان هادی پور از حمایت مالی مدیریت شرکت ساختمانی دیباسازه پادیر در برگزاری برنامه های فرهنگی میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری این شهرستان تقدیر نمود.