FA | EN | RSS

سه شنبه, 01 خرداد 1397

برگزاری جلسه شجره طیبه صالحین با موضوعات بیانات اخیر مقام معظم رهبری و موضوع عفاف و حجاب در اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان

جلسه شجره طیبه صالحین با موضوعات بیانات اخیر مقام معظم رهبری و اهمیت ماه مبارک رمضان ، عفاف و حجاب و پیشگیری استفاده از ماهواره در سطح خانواده ها در محل نمازخانه اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان برگزار شد.

 

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان این جلسه که در دو بخش برادران و خواهران به صورت جداگانه برگزار گردید هر کدام از اعضاء پیرامون موضوعات از پیش تعیین شده مطالبی را بیان داشتند . فرمانده پایگاه بسیج میرزا کوچک اداره کل میراث فرهنگی با توجه به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب گفت: تبعیت از فرمایشات معظم له و قراردادن و اجرای آن ها در برنامه های اصلی زندگی شخصی تکلیف شرعی و قانونی همه احاد ملت است .

نادر ذاکری در خصوص اهمیت عفاف و حجاب با توجه به نزدیک شدن روز ملی عفاف و حجاب مشارکت بسیجیان در آگاهی دادن به خانواده ها و ارشاد جوانان را موثر دانست .

وی در رابطه با استفاده از ماهواره توسط خانواده ها گفت : متاسفانه بسیاری از مشکلات اخلاقی و اجتماعی در سطح جامعه ناشی از هجمه های فرهنگی است که از طریق ماهواره وارد خانواده ها می شود لذا نیاز هست که همه بسیج شوند و این آگاهی به خانواده ها انتقال داده شود تا در مقابله با این هجمه ها آمادگی لازم وجود داشته باشد .