FA | EN | RSS

شنبه, 02 تیر 1397

سرمایه گذاری در گیلان دارای توجیه اقتصادی

استاندار گیلان گفت :برای آنکه شاهد توسعه پایدار باشیم نیاز است تا به صنعت گردشگری توجه نماییم و برای انجام هرکاری که در راستای توسعه است،نیاز می باشد که به بخش میراث فرهنگی توجه نماییم .

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان،دکتر نجفی در مراسم افتتاح فاز هفتم موزه میراث روستایی اظهار داشت : اگر هزینه ای در بخش گردشگری استان گیلان صورت گیرد قطعا چند برابر آن بازگشت سرمایه به همراه خواهد داشت و سرمایه گذاری در گیلان برای گیلان نیست بلکه برای ایران است.

وی ادامه داد: با توجه به وجود سواحل زیبا در استان گیلان هر ساله در ایام تابستان شاهد حضور گردشگران زیادی هستیم که به دستور رئیس جمهور اقدامت ویژه ای درسال جاری برای سواحل دریای خزر انجام میشود و دولت تدبیر و امید تلاش دارد در راستای رفاه حال گردشگران شرایط مناسبی در استانها فراهم شود.

استاندار گیلان با اشاره به حماسه سوم خرداد اظهارداشت : در استان گیلان 270 شهید گیلانی از اول تا 4 خرداد شهید شده اند و حماسه سازی این افراد امروز سبب آرامش خاطر ما شده است و باید با حفظ این ارزش ها در راستای حفظ نظام جمهوری اسلامی گام برداریم .