FA | EN | RSS

دوشنبه, 01 مرداد 1397

حضور مدیرکل و کارکنان میراث فرهنگی گیلان در راهپیمایی 22 بهمن

مدیرکل،معاونین و کارکنان اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع ستی و گردشگری گیلان؛روز گذشته مدیرکل، معاونان و کارکنان میراث فرهنگی گیلان و هنرمندان صنایع دستی استان با پوشش محلی پا به پای دیگر اقشار جامعه در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند و حماسه ای دیگر آفریدند.

 در حاشیه این راهپیمایی رضا علیزاده روز 22 بهمن‌ماه را یادآور مبارزات به حق مردم انقلابی ایران اسلامی در سال 57 خواند که برای استقرار حکومت اسلامی، تأمین آزادی‌های لازم، استقلال و تشکیل حکومت اسلامی قیام کردند.

وی راهپیمایی 22 بهمن‌ را جلوه‌ ای از همراهی امت اسلامی ایران با آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) قلمداد کرد و افزود: امروز مردم با حضور معنادار خود پاسخ کوبنده‌ای به دشمنان انقلاب اسلامی دادند.

این مسئول با بیان اینکه حضور گسترده مردم مسئولیت مسئولان را دو چندان کرد، خاطرنشان کرد:مردم ایرانی اسلامی امتی هوشیار و بیدار هستند و با حفظ اتحاد و انسجام می‌توانند برنامه کشور را دنبال کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع ستی و گردشگری گیلان مهم ترین عامل رفع تهدید از کشور را غیرت و وفاداری مردم به انقلاب دانست و بیان داشت: مردم از تهدیدها واهمه ای ندارند و همواره همپای مسئولان نظام ایستاده اند و در مسیر تعالی بخشی به ایران اسلامی تلاش می کنند.