FA | EN | RSS

دوشنبه, 25 تیر 1397

اعتلاء و پویایی گیلان،در گرو حضور جوانان در جایگاه تصمیم گیری و اجرا

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان اعتلاء و پویایی جامعه را در گرو حضور جوانان در جایگاه تصمیم گیری و اجرا قلمداد نمود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان؛روز گذشته رضا علیزاده با جمعی از مشاوران جوان دستگاه های اجرایی استان دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار اعتماد به جوانان و تعریف جایگاه برای آنان را یک اصل در دولت تدبیر و امید خواند و گفت:پس از چهار سال تجربه اندوزی مشاوران جوان،باید از این سرمایه در سطوح مختلف اجرایی استفاده نمود.

این مسئول تصریح نمود:اعتلاء و پویایی هر جامعه در گرو وجود جوانانی است که در درون آن جامعه پرورش یافته و در این میان جوانان ایران اسلامی همواره در عرصه های مختلف حضوری پرشور،آگاهانه و هوشمندانه داشته اند و نقش چشم‌گیری را در پیشرفت کشور ایفا نموده اند.

علیزاده؛ حضور جوانان در جایگاه تصمیم گیری و اجرا را موجب شادابی و توانمندسازی جامع دانست و افزود:شعار دولت مبنی بر فراهم ساختن نشاط و امید با این شیوه محقق می شود.

وی انتخاب فرشاد نوروزپور مشاور استاندار در امورجوانان را رویکری مثبت از سوی نماینده عالی دولت در گیلان خواند و گفت:استاندار محترم با این انتخاب هدفگذاری خود را در خصوص جوانان مشخص نموده و همه مدیران باید بخشنامه ایشان را در دستور کار قرار دهند.

در ادامه جلسه فرشاد نوروزپور مشاور استاندار در امور جوانان نیز مسئولیت محول شده را بسیار سنگین دانست و اظهار داشت:در خصوص وظایف و تکلیف مشاوران جوان آنچه مورد انتظار است اگر به درستی انجام شود،قطعا در اعتماد کردن به آنان و سپردن مسئولیت های سنگین تر و حساس تر می تواند موثر واقع شود.

وی گفت:مشاوران جوان که در طول چهارسال تجربه اندوزی کرده اند آمادگی پذیرش رده های مدیریتی استان را دارند،در ادامه بهتر است نسل جدیدتری از جوانان در حلقه مشاوران جوان قرار گرفته و گروه های قبلی نیز ارتقا یابند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد:به موازات جوانگرایی مورد انتظار استاندار،با عملکردی مثبت و درخور از سوی خدمتگذاران مردم توسعه یافتگی از طریق توجه به زیرساختها و رفع مشکلات معیشتی تحقق یابد.