FA | EN | RSS

دوشنبه, 25 تیر 1397

توسعه پایدار گردشگری،ماحصلی ارزنده از فعالیت بخش خصوصی در گیلان

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان:رسیدن به توسعه پایدار گردشگری،رشد فزاینده اشتغال و تحول مثبت در امر شهرسازی از ثمرات ارزنده فعالیت بخش خصوصی در استان گیلان است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان،صبح امروز کارگروه تخصصی این اداره کل به ریاست حجت شعبان پور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان و با حضور روسای برخیادارات،فرمانداران،شهرداران و همچنین سرمایه گذاران حوزه گردشگری گیلان برگزار شد.

رضا علیزاده در این نشست با اشاره به اقدامات و تلاش های صورت گرفته دولت تدبیر و امید در حوزه گردشگری،به جایگاه ممتاز این استان در سالهای اخیر اشاره کرد و توسعه اقتصادی را در گرو حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی و فعالان این صنعت خواند.

وی تصریح کرد:رسیدن به توسعه پایدار گردشگری، رشد فزاینده اشتغال و تحول مثبت در امر شهرسازی از ثمرات ارزنده فعالیت بخش خصوصی در استان است و تحول همه جانبه و پیشرفت روز افزون را به دنبال دارد.

علیزاده به بیان مشکلات موجود در مسیر سرمایه گذاری گردشگری استان پرداخت و خواستار رفع مشکلات موجود تا رسیدن به بالندگی اقتصادی گیلان شد.

حجت شعبانپور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان نیز در این جلسه با تأکید بر اجرایی کردن مصوبات این کارگروه اظهار کرد:اجرایی شدن طرح ها در سایه هم افزایی و تعاملات دستگاه های اجرایی محقق می شود.

وی با بیان اینکه در اجرای طرح‌ها باید قوانین و ضوابط مورد توجه قرار گیرد،خاطرنشان کرد:شفاف سازی رکن مهمی است که باید از سوی مسئولان در برابر سرمایه گذاران صورت گیرد.