FA | EN | RSS

شنبه, 30 تیر 1397

پیام تبریک مدیرکل میراث فرهنگی گیلان به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان در پیامی سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان متن پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

آزادگان، با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادند و از شکنجه‏‌های مزدوران بعثی هراسی به خود راه ندادند.

فرزندان روح الله،صبورتر از سنگ صبور و راضی‏ترین کسان به قضای الهی بودند.اینان سینه‏‌هایی فراخ‏تر از اقیانوس داشتند که از همه‏ جا و همه‏ کس بریده و به خدا پیوسته بودند،آزاده نامیده شدند چون از قید نفس و نفسیات رهایی یافته بودند.راد مردانی که تمام هستی خویش را برای حفظ کیان انقلاب اسلامی و دفاع از اسلام در طبق اخلاص نهادند و با تحمل سخت ترین شرایط و شدیدترین تنگناها و مضایق از باورهای دینی و انقلابی خویش در وفاداری به انقلاب و آرمان های امام راحل دست بر نداشته اند.

امروز آزادگان از پیشتازان حمایت از ولایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری دام ظله و در تلاش برای ایرانی آباد و سرافراز از هیچ کوششی فروگذار نیستند.

بیست و ششم مرداد ماه یادآور بازگشت غرورآفرین مردان و زنان آزاده‏ای است که پس از تحمل سال‏‌ها شکنجه و دوری از عزیزان به شرف افتخار آزادگی نائل شدند.صبوری خانواده این عزیزان در دوران اسارت بسیار مایه افتخار و مباهات بود.این روز خجسته را به تمامی آزادگان ایران اسلامی تبریک عرض می نمایم.