FA | EN | RSS

یکشنبه, 31 تیر 1397

پیام تبریک مدیر کل میراث فرهنگی گیلان به مناسبت روز خبرنگار

مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان با صدور پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به همه ی تلاشگران عرصه رسانه تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری گیلان متن پیام به شرح ذیل است:

17 مردادماه،مصادف با «روز خبرنگار» یادآور وجدان‌های بیدار و ذهن‌های آگاه و جستجوگری است که در شرایط مختلف حقیقت را در معرض دید و قضاوت عموم قرار داده و در جهت تنویر افکار عمومی و هدایت و آموزش جامعه گام‌های خطیری بر می‌دارند.

بی تردید امروز نقش و جایگاه رفیع و بی مانند رسانه‌های جمعی در ارتقای ظرفیت فکری جامعه و آگاهی‌های اجتماعی،اطلاع رسانی بهنگام،صحیح و بی طرفانه و نهایتاً رشد و توسعه همه جانبه جوامع بر کسی پوشیده نیست.

نقش اصحاب رسانه در شکل گیری فضایی مبتنی بر آگاهی و دانایی در جامعه از مهمترین ضرورت‌ها است و با توجه به رشد و توسعه روز افزون رسانه‌های جمعی و گسترش عرصه‌های مجازی،بدون شک فعالان این حوزه می‌توانند تأثیر بسزایی به ویژه در رشد و تعالی فکری جامعه داشته باشند.

با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه قلم،فرا رسیدن «روز خبرنگار» را به عموم خبرنگاران کشور،فعالان حوزه قلم و تلاشگران عرصه رسانه تبریک عرض نموده،امیدوارم با حمایت‌های همیشگی خبرنگاران پرتلاش کشور،مسیر پیشرفت و توسعه کشور،بیش از پیش هموار گردد.