FA | EN | RSS

پنج شنبه, 29 شهریور 1397

ادامه روند بازدیدهای نظارتی در روز طبیعت

همزمان با روز طبیعت، وضعیت رفاه حال گردشگران نوروزی گیلان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان، حمیدرضا آذرپور با اعلام این خبر تصریح کرد: با توجه به سیاست های نظارتی تدوین شده در ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز 96، روند نظارت ها همزمان با روز طبیعت و افزایش حضور مردم و گردشگران در واحدهای پذیرایی بویژه واحدهای خدمات گردشگری بین راهی ادامه و موارد لازم به این واحدها تذکر داده خواهد شد.

وی بررسی شرایط رفاهی واحدهای خدمات گردشگری ساحلی را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: در این راستا وضعیت رفاهی از جمله نمازخانه های مجتمع های اقامتی، کمپینگ ها و پلاژهای ساحلی مورد نظارت قرار گرفته و نکات و دستورالعمل های لازم خدمات رسانی گردشگری مورد تاکید قرار خواهد گرفت.

آذرپور خاطرنشان کرد: تحقیق و پرسش از گردشگران در زمینه نحوه برخورد واحدهای خدمات گردشگری و نحوه خدمات رسانی به آنها و حصول اطمینان از رضایت آنها از دیگر بخش های بازدیدهای نظارتی در روز طبیعت خواهد بود.

این مسئول همچنین از استقبال مطلوب گردشگران از صنایع دستی استان گفت و اذعان داشت: همزمان با موج برگشت گردشگران نوروزی به شهرهای خود، ایستگاه های صنایع دستی مبادی خروجی استان شاهد فروش محصولات هنری متنوع گیلان خواهد بود.