FA | EN | RSS

شنبه, 30 تیر 1397

باید از ظرفیت بخش گردشگری برای حل مشکل بیکاری در گیلان بهره‌مند شد

نماینده مردم رشت و رییس فراکسیون گردشگری در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به کاهش نرخ بیکاری طی سه سال اخیر اذعان نمود: باید از ظرفیت بخش گردشگری برای برطرف کردن مشکل بیکاری در گیلان بهره‌مند شویم.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان؛ جبار کوچکی نژاد در بازدید میدانی از سطح شهر و نظارت بر نحوه اجرای فعالیت ستاد خدمات سفر استان، اقدامات انجام شده در این ستاد را بسیار مطلوب ارزیابی نمود و گفت: نوروز فرصت خوبی برای توسعه گردشگری گیلان است.

وی با تاکید بر توسعه بخشی استان از بستر گردشگری ،اظهار داشت: باید با برنامه ریزی و تلاش بیشتر طرح و پروژه ها ی نیمه تمام را قابلیت اجرایی داد و استان را بیش از پیش از فرصت گردشگری بهره مند ساخت و بایستی از فرصت های به دست آمده نهایت استفاده را در جهت تقویت وضعیت میراث فرهنگی و گردشگری استان فراهم نمود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با توجه به تخصصی بودن فعالیت های اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان بیان کرد: مدیریت جهادی در این دستگاه شتاب در امر تعالی و توسعه بخشی صنعت گردشگری را فراهم آورده است.

کوچکی نژاد تصریح نمود : نوروز 96 به واسطه برنامه ریزی هایی که پیش از نوروز انجام شده رضایتمندی گردشگران را به ارمغان آورده و در سایه اطلاع رسانی گسترده و استفاده از رسانه های دیداری و شنیداری شاهد افزایش ورود گردشگران به استان خواهیم بود.

این مقام مسئول با اشاره به کاهش نرخ بیکاری طی سه سال اخیر اذعان نمود: باید از ظرفیت بخش گردشگری برای برطرف کردن مشکل بیکاری در گیلان بهره‌مند شویم.