FA | EN | RSS

پنج شنبه, 28 تیر 1397

دیدار استاندار گیلان ، مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری ،رییس سازمان صنعت، معدن تجارت و مدیرکل فنی حرفه ای با مادران شهدا ی گرانقدر انقلاب

   

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات اداره کل ، استاندار گیلان در دیدار با جمعی از مادران شهدا گفت :به همه مسئولان و مردم واجب است خدمتگزار خانواده معظم شهدا و پاسدار فرهنگ والای ایثار و شهادت در جامعه باشند.

 

 

دکتر محمد علی نجفی در این دیدار با بیان اینکه ماهرچه داریم مرهون فداکاری ، ازخود گذشتگی است تصریح کرد : ارزش شهید و شهادت برکسی پوشیده نیست و مدیران خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را افتخاری بزرگ برای خود می دانند .

استاندار گیلان مایه دوام انقلاب اسلامی را رهبری داهیانه و عالمانه رهبر معظم انقلاب و همچنین وجود شهدا ، جانبازان ، آزادگان و ایثارگران دانست و افزود : شما مادران عزیز با الگوگرفتن از حضرت زینب (س) و دخت گرامی نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه (س) از خودگذشتگی ، صبر و استقامت را توشه راه خود کردید .

وی خطاب به مادران شهید گفت : دعای شما بزرگواران همیشه راهگشا و کمک حال مدیران خواهد بود و انشاء ا…بتوانیم با تأسی از فرهنگ ایثار و شهادت خادم خوبی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و خانواده های معظم شهدا و مردم خوب ایران باشیم .

نماینده عالی دولت در گیلان بابیان اینکه بی شک تقدیم هزاران شهید خودگویای سند عزتمندی مردم ایران در حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است افزود : شهدا با نثار جان خود عزت و سربلندی را برای کشور به ارمغان آوردند و به همه مسئولان و مردم واجب است خدمتگزار خانواده معظم شهدا و پاسدار فرهنگ والای ایثار و شهادت در جامعه باشند .

دکتر نجفی گفت : استان گیلان از استعداد و توانمندی بالایی در بخش های مختلف برخوردار است که باید بهره گیری از این ظرفیت ها در جهت توسعه و شکوفایی استان تلاش کنیم و گیلان را به جایگاه واقعی که زیبنده آن است برسانیم .

وی با اشاره به وجود مشکلات بیکاری در جامعه تصریح کرد : امروز مدیران استان آمادگی دارند تا در کنار مردم متدین و پرتلاش گیلان در جهت رفع مشکلات استان و پویایی اقتصادی گام بردارند و ازهیچ کوششی در این زمینه دریغ نخواهند کرد .

در پایان این مراسم تفاهم نامه همکاری  سه جانبه میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری، فنی و حرفه ای و صنعت ، معدن و تجارت استان گیلانامضا و مبادله گردید.