FA | EN | RSS

شنبه, 02 تیر 1397

محقق شدن رونق گردشگري در رودبار ؛ نیازمند ارزش گذاري بر ظرفيت های این شهرستان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان اهميت و ارزش گذاري بر ظرفيت هاي رودبار موجب رونق گردشگري در شهرستان خواهد شد.

به گزارش روابط عمومیاداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان؛ صبح امروز رضا علیزاده به همراه معاونین خود در شهرستان رودبار حضور یافت و با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو نمود.

علیزاده در این دیدار با اشاره به اهمیت بالای شهرستان رودبار به جهت قرار گرفتن در دروازه ورودی استان و بهره مندی از میراث فرهنگی متعدد و گنجینه های تاریخی فراوان، گفت: اهميت و ارزش گذاري بر ظرفيت هاي این شهرستان موجب رونق گردشگري در منطقه خواهد شد.

وی؛ يادآوري ارزش هاي بي بديل توسعه گردشگري، اطلاع رساني و آشنايي بيشتر با پتانسیل های رودبار را یک مهم تلقی کرد و افزود:بهبود وضعيت اقتصادي و رشد طبيعت گردي شهرستان ماحصل اقدامات صورت گرفته در حوزه گردشگری می باشد.

علیزاده با اشاره به نزدیک شدن به ایام نوروز بر ضرورت آماده سازی ارکان گردشگری در شهرستان و نظارت بر حسن اجرای کار عوامل موثر در این صنعت تاکید کرد و خواستار تلاشی مضاعف برای خلق نوروزی متفاوت برای رودبار شد.

این مسئول در ادامه به کارگاه های صنایع دستی و تاسیسات گردشگری رودبار سرکشی نمود و با سرمایه گذاران بخش خصوصی فعال در این شهرستان پیرامون ارزش فعالیت اقتصادی در این شهرستان به گفتگو نشست.