FA | EN | RSS

شنبه, 30 تیر 1397

اسکان بیش از شش هزار و 200 مسافر فرهنگی در مدارس شهرستان مرزی آستارا

رئیس آموزش و پرورش شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: در شش روز نخست ایام تعطیلات نوروز، شش هزار و 218 مسافر فرهنگی در مدارس آستارا اسکان یافتند.

فاضل تعلیمیان روز جمعه، ضمن اشاره به آغاز کار ستاد اسکان مسافران فرهنگی از 28 اسفند ماه گذشته، از پذیرش و ساماندهی 6 هزار و 218 مسافر در قالب یکهزار و 232 خانوار در شش روز نخست نوروز و در سطح 19 مدرسه خبر داد و افزود: در راستای ارتقای سطح رفاه گردشگران ورودی نوروز 93، تعداد 169 کلاس درس تمام تجهیز و نیمه تجهیز آماده سازی شده است.

وی از ارائه خدمات خانه معلم شهرستان آستارا نیز خبر داد و تصریح کرد: این مجموعه با دارا بودن شش اتاق و 20 تخت آماده پذیرایی از مسافران نوروزی فرهنگی می باشد.

تعلیمیان همچنین با اشاره به انتقال ستاد اسکان فرهنگیان از ساختمان سابق آموزش و پرورش به مدرسه عدالت آستارا، از تجهیز این مرکز به سیستم نوبت دهی هوشمند خبر داد.

رئیس آموزش و پرورش آستارا در ادامه ضمن تقدیر از اقدامات عوامل اجرایی ستاد اسکان فرهنگیان این شهرستان اظهار داشت: در ایام تعطیلات عید نوروز دو مدرسه نیز در روستاهای خشکه دهنه و باغچه سرا در اختیار کارکنان ناجا قرار گرفت.

 

گفتنی است: در ایام نوروز 92 ، در مجموع 19 هزار و 476 مسافر، در قالب سه هزار و 945 خانوار در سطح مدارس شهرستان آستارا اسکان یافتند.