FA | EN | RSS

پنج شنبه, 28 تیر 1397

بیش از 200 هزار نفر از خدمات نوروزی هلال احمر گیلان بهره مند شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان ضمن تشریح فعالیت های نوروزی این نهاد، از بهره مندی 207 هزار و 894 نفر از مسافران نوروزی از خدمات امدادی و راهنمایی این جمعیت خبر داد.

علیرضا خصوصی روز سه شنبه با اعلام آغاز اجرای طرح نوروزی از 25 اسفند تاکنون اظهار داشت: 205 هزار و 374 نفراز مسافران با مراجعه به چادرهای سلامت ، خیمه های نماز و فضای دوستدار کودک از خدمات جوانان هلال احمر گیلان بهره مند شده اند.

 


وی همچنین از توزیع 75 هزار و 525 برگ نقشه راه و بروشور در بین مراجعه کنندگان گفت و افزود: در راستای اجرای طرح امداد و نجات نوروزی، تاکنون به دو هزار و 520 نفر از حادثه دیدگان نیز خدمات امداد و نجات و کمک های اولیه ارائه شده که 69 نفر از حادثه دیدگان به مراکز درمانی منتقل شدند.
خصوصی از آمادگی همه جانبه هلال احمر استان در ارائه خدمات امدادی و عام المنفعه به مسافران و هموطنان خبر داد و خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر گیلان در ایام نوروز در 61 پایگاه و پست های ثابت و سیار دریایی، هوایی، کوهستان و جاده ای و اکیپ مسافران نوروزی و خیمه نماز آماده ارائه خدمات به هموطنان می باشد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان در پایان افزود: همشهریان و مسافران نوروزی در صورت نیاز به خدمات امدادی می توانند با تلفن 112 ندای امداد تماس بگیرند و از خدمات امدادی هلال احمر به صورت رایگان بهره مند شوند