FA | EN | RSS

شنبه, 30 تیر 1397

برپایی نمایشگاه بزرگ سوغات و صنایع دستی رودبار

رییس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری رودبار خبر داد: به مناسبت ایام نوروز،نمایشگاه بزرگ سوغات و صنایع دستی شهرستان رودبار برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان؛عین اله عزیزپور در تشریح جزئیات این خبر با اشاره به ورود سیل عظیم گردشگران در شهرستان رودبار طی ایام نوروز اظهار داشت: شهرستان رودبار از دیرباز به لحاظ موقعیت خاص جغرافیایی و داشتن آثارتاریخی و طبیعی متعدد از جایگاه ویژه‌ای در صنعت گردشگری و جذب گردشگر برخوردار بوده ‌است.

وی با تاکید بر لزوم معرفی جاذبه های تفریحی و گردشگری این شهرستان بیان داشت: رودبار با توجه به ظرفیت ها و توانمندی هایی که در حوزه گردشگری دارد می تواند در رشد اقتصادی منطقه نیز نقش موثری را ایفا نماید.

عزیزپور نوروز را فرصتی مناسب برای عرضه داشته های متعدد در شهرستان خواند و افزود: باید با برنامه‌ریزی صحیح و اصولی علاوه بر رفاه حال گردشگران نوروزی،اقتصاد منطقه را نیز متحول نمود.

این مسئول از برپایی نمایشگاه عرضه صنایع دستی و سوغات همزمان با ایام نوروز در رودبار خبر داد و گفت:علاقمندان می توانند از25اسفند لغایت15فروردین بازدیدکننده نمایشگاه مذکور در پارک شهیدچمران این شهرستان باشند.