FA | EN | RSS

یکشنبه, 31 تیر 1397

بازدید بیش از یک میلیون گردشگر از جاذبه های توریستی آستارا

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آستارا خبر داد : در ماههای تیر و مرداد سالجاری یک میلیون و 16 هزار مسافر با ورود به آستارا از جاذبه ها و مناطق گردشگری این شهرستان دیدن کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان؛ پردل امیری نژاد روز گذشته در جلسه ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر اظهار داشت: این افراد اغلب در هتل ها ، مهمانپذیرها ، مهمانسراها ، مدارس ، کمپینگ های اقامتی و برخی پارک ها اسکان یافته اند.

وی شهرستان آستارا را جزو شهرستان های برتر استان گیلان در جذب مسافر خواند و گفت : بیشتر مسافران ورودی به شهرستان آستارا با حضور در بازارچه ساحلی به خریدهای تابستانی پرداخته اند.

امیری نژاد با بیان اینکه کمپینگ های این شهر جوابگوی حجم بالای مسافران و گردشگران نیست ، اذعان نمود : با ایجاد کمپینگ های جدید در این شهر می توان زیر ساخت های گردشگری را توسعه داد.

این مسئول در ادامه خواستار توسعه توریسم سلامت در شهرستان آستارا شد و بیان کرد : روزانه اتباع خارجی زیادی از مرز زمینی گمرک آستارا با هدف مراجعه به واحدهای درمانی وارد کشور می شوند که می توان با توسعه امکانات مراکز بهداشتی و درمانی در جهت ماندگاری این گردشگران خارجی به رونق توریسم سلامت نیز کمک کرد.