FA | EN | RSS

شنبه, 30 تیر 1397

پروژه‌های عمرانی و گردشگری آستارا با حضور استاندار گیلان افتتاح می‌شود

استاندار گیلان در سفر خود به شهرستان مرزی بندر آستارا چندین پروژه عمرانی، گردشگری و عام‌المنفعه را افتتاح خواهد کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان، فرماندار آستارا در تشریح این خبر  گفت: استاندار گیلان در سفر خود به شهرستان مرزی بندر آستارا چندین پروژه عمرانی، گردشگری و عام‌المنفعه را افتتاح خواهد کرد.

سیروس شفقی، فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا از سفر استاندار به گیلان خبر داد و اظهار کرد: در سفر استاندار گیلان به آستارا چندین پروژه عمرانی، عام‌المنفعه و گردشگری از قبیل مرتفع‌ترین سورتمه شمال کشور در دهکده توریستی و گردشگری تله کابین حیران، فروشگاه بزرگ شاهد در محوطه گمرک و چندین پروژه آبرسانی، آسفالت راه روستایی و… در سطح شهرستان مرزی بندر آستارا به بهره‌برداری می‌رسد.

وی برگزاری جلسات مختلف از قبیل شورای ساماندهی مبادلات مرزی و شورای اداری شهرستان را از دیگر برنامه‌های این سفر برشمرد و خاطرنشان کرد: حضور در دومین جشنواره گیاهان دارویی با محوریت «گل گاوزبان» از دیگر برنامه های استاندار در سفر به آستارا خواهد بود. شفقی در بخش دیگر سخنان خود با تأکید بر اینکه تعداد کثیری از مدیران استانی با معاونین خود در این سفر استاندار گیلان را همراهی خواهند کرد، افزود: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از دیگر میهمانان مرزداران آستارا در این روز می‌باشد. وی در پایان با بیان اینکه برنامه‌ای مدون برای این سفر تنظیم شده است، اضافه کرد: زمان دقیق حضور استاندار گیلان در آستارا در آینده‌ای نزدیک اطلاع‌رسانی خواهد شد.