FA | EN | RSS

پنج شنبه, 29 شهریور 1397

لنگرود؛ آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری لنگرود از مسافران نوروزی برای بازدید از جاذبه های گردشگری شهرستان دعوت بعمل آورد.

 

 

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان؛حسین ابراهیمی درخصوص جاذبه های بی بدیل شهرستان گفت: این شهرستان تصویری از جاذبه های بی بدیل گردشگری است که در هر فصل از زیبایی های خاصی برخوردار است.

وی با اشاره به ورود سیل عظیم گردشگران این شهرستان اظهار داشت: جاذبه های این شهرستان گردشگران سراسر کشور را مجذوب خود می نماید.

ابراهیمی از پارک فجر،مجتمع جهانگردی چاف- چمخاله،پل خشتی لنگرود،منزل قدیمی منجم باشی و باغ منجم باشی بعنوان جاذبه های گردشگری شهرستان یاد کرد و گفت: جهت آشنایی میهمانان نوروزی با هنرهای اصیل منطقه؛ غرفه های صنایع دستی و خوراک محلی در 4ایستگاه برپا گردید.

وی همچنین از انجام تدابیر ویژه برای راهنمایی مسافران به اماکن اقامتی و جاذبه های گردشگری در ستاد اجرایی خدمات سفر لنگرود خبر داد و گفت:2ایستگاه اطلاع رسانی در شهرستان فعال است.

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان لنگرود در پایان به اجرای گشت های نظارتی با همکاری سایر دستگاه ها اشاره کرد و اذعان داشت: خدمات منحصربفردی در راستای برقراری امنیت و نشاط در گردشگران در حال اجراست.