FA | EN | RSS

دوشنبه, 25 تیر 1397

اقامت بالغ بر ۷۵ هزار مسافر نوروزی در فومن

فرماندار فومن از اقامت ۷۵ هزار و ۳۳۸ نفر مسافر نوروزی در این شهرستان خبر داد.

 

عرفان منصوریان در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر این شهرستان از تلاش دستگاه‌های اجرایی و خدماتی بابت خدمات‌رسانی به شهروندان و مهمانان قدردانی کرد.
وی با بیان اینکه فومن ظرفیت بالقوه‌ای در جذب گردشگر دارد، گفت: از تمام نقاط کشور و خارج از آن مسافر و گردشگر به فومن سفر می‌کنند و ما مسئول خدمات رسانی، رفاه و امنیت اسکان آنها هستیم.
فرماندار فومن با تصریح بر اینکه هدف ما رضایت حداکثری گردشگران است، افزود: از تلاش دستگاه‌های اداری و اجرایی فعال قدردانی می‌شود و به اداره‌هایی که در کار قصور کنند تذکرات لازم داده می‌شود.
وی خواستار ارائه گزارش کامل و مستندات خدمات سفر اداره‌های فومن شد و گفت: هلال احمر، شبکه بهداشت و پلیس راهور عملکرد قابل توجهی را از خود در ایام نوروز برجای گذاشته‌اند.
مومنی‌زاده با تاکید بر ارائه خدمات مناسب به گردشگران خاطرنشان کرد: روسای بانک خودپردازها را برای رفاه حال مسافران و شهروندان آماده به‌کار نگه دارند.
وی مسئولان شهررا خادمان مردم خواند و یادآور شد: تمام دستگاه‌ها با همکاری و حضور خود به مهمانان خدمات‌رسانی می‌کنند و برای برطرف شدن کمبودها در صحنه حاضر هستند.
این مسئول با اشاره به اینکه اطلاع رسانی به گردشگران باید به صورت دقیق و مناسب صورت گیرد، خاطرنشان کرد: تکریم گردشگران و مهمانان وظیفه ذاتی و اخلاقی ما است.
وی حضور تعداد زیادی از گردشگران را فرصت مناسبی برای اقدام‌های فرهنگی دانست و گفت: فرهنگ زمینه‌ساز تمام پیشرفت‌ها است.
مومنی‌زاده با بیان اینکه ۱۲ و ۱۳و ۱۴ فروردین جاری جاده‌های گردشگری فومن به ویژه در محورهای ماسوله و قلعه‌رودخان با ترافیک زیادی مواجه می‌شوند، تصریح کرد: شهرداران، بخشداران و دستگاه‌های اجرایی و اداری و خدماتی در این ایام در آماده‌باش کامل باشند.
وی نظارت بر بازار نرخ‌ها را از وظایف اداره‌های صنعت و معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی برشمرد و گفت: با تنظیم بازار زمینه خرید راحت برای گردشگران فراهم شده است
فرماندار فومن خواستار نظارت بر اقلام پروتئینی و خوراکی در بازار شد و خاطرنشان کرد: به دنبال تقدیم ارمغان‌های خوب از فومن به مسافران و گردشگران عزیز هستیم.
وی از اقامت ۷۵ هزار و ۳۳۸ نفر مسافر و گردشگران نوروزی در فومن خبر داد و متذکر شد: در نوروز جاری تاکنون ۵۵ هزار و ۴۹ نفر نفر از شهر تاریخی ماسوله و قلعه‌رودخان بازدید کردند.