FA | EN | RSS

شنبه, 30 تیر 1397

برگزاری جشنواره نوروزی در رودسر

شهردار رودسر از برگزاری جشنواره ساحلی نوروز یا حضور هنرمندان کشوری در این شهر از فردا خبر داد.

 

 

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری گیلان،خداداد قنبرزاده عصر امروز در جریان بازدید از مراکز اقامتی مسافران نوروزی با اشاره به اینکه تمام امکانات برای پذیرایی از مسافران نوروزی در رودسر آماده است، اظهار کرد: تمام همکاران شهرداری و اعضای شورا برای پذیرایی بهینه از مهمانان نوروزی در صحنه حاضر هستند.

وی با بیان اینکه رودسر دارای جاذبه‌های گردشگری است، افزود: رودسر شرقی‌ترین شهرستان گیلان بوده و نزدیک‌ترین شهر به غرب مازندران است.

شهردار رودسر با بیان اینکه رودسر سال گذشته یکی از شهرهایی بود که بیشترین گردشگر را داشته است، تصریح کرد: در نوروز جاری نیز شاهد افزایش حضور مسافران نوروزی در رودسر هستیم.

وی با اشاره به اینکه رودسر یکی از بهترین سواحل کشور را دارد، تصریح کرد: برای اسکان مسافران نوروزی پارک‌های شهر رودسر را تجهیز کرده‌ایم.

قنبرزاده گفت: امروز رودسر نسبت به سنوات گذشته حال و هوای بسیار خوبی دارد و حضور روزافزون گردشگران نشان‌دهنده این امر است.

وی از برگزاری جشنواره نوروزی در رودسر خبر داد و خاطرنشان کرد: این جشنواره از عصر فردا به مدت شش روز با حضور هنرمندان کشوری در رودسر برگزار می‌شود.

شهردار رودسر برگزاری جشنواره نوروزی را مورد علاقه و استقبال مردم عنوان کرد و یادآور شد: در سال‌های گذشته که این جشنواره برگزار می‌شد حدود 7 تا 10 هزار نفر جمعیت را در خود جای می‌داد و با تمهیداتی که امسال اندیشیده شده این میزان افزایش می‌یابد.

وی برگزاری جشنواره ساحلی و سنتی و فرهنگی را از دیگر برنامه‌های نوروزی در رودسر عنوان کرد و متذکر شد: راه‌اندازی نمایشگاه صنایع‌دستی، ایجاد اقامتگاه موقت در چهار پارک رودسر و... از جمله اقدام‌های نوروزی است.