FA | EN | RSS

شنبه, 30 تیر 1397

احداث پلاژ ساحلی در چوبر تالش

رئیس شورای اسلامی شهر چوبر از احداث پلاژ ساحلی و 13 سوئیت در این شهر خبر داد.

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان،، فرهاد حیدرنیا در حاشیه بازدید از وضعیت اسکان مسافران نوروزی شهر چوبر اظهار کرد: این روزها شاهد استقبال بسیار خوب مسافران نوروزی از شهر گردشگری چوبر تالش هستیم.

وی با بیان اینکه شهر چوبر با آغوش باز به استقبال مسافران نوروزی رفته است، افزود: چوبر را برای ورود مسافران و گردشگران نوروزی از هر نظر آماده کرده‌ایم تا مسافران و گردشگران با خیالی آسوده و راحت بتوانند از مواهب زیبای دریا «طرح ساحلی»، جنگل و کوه‌های سر به فلک کشیده چوبر استفاده کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر چوبر با تصریح بر اینکه همکاران شورا و شهرداری در ایام تعطیلات سال به صورت کشیک به مهمانان ارائه خدمات می‌دهند، خاطرنشان کرد: اعضای شورا و شهردار چوبر در ایام نوروز همراه و در کنار هموطنان و مهمانان نوروزی هستند تا لذت سفر بسیار خوبی را از شهر ما داشته باشند.
وی افزود: امیدواریم مردم خوب ایران که وارد شهر چوبر می‌شوند از نعمت‌های خداوندی آن لذت ببرند و مهم‌ترین هدف ما خدمات‌رسانی ارزنده به مهمانان نوروزی است.

حیدرنیا به اقدام‌های شورای شهر چوبر اشاره کرد و یادآور شد: همراهی و همکاری مردم موجب رشد و شکوفایی یک شهر می‌شود و اگر مردم اعتمادی به منتخبان خود نداشته باشند این موفقیت و توسعه فرهنگی، اجتماعی و عمرانی حاصل نمی‌شود.

وی اجرای برنامه‌های هنری با حضور هنرمندان کشوری و استانی، برگزاری مسابقه محله و معرفی مناطق گردشگری شهر چوبر از شبکه‌های دو و جام جم، معرفی چوبر از طریق سایت‌های خبری و ... را از برنامه‌های شورا و شهرداری چوبر عنوان کرد.