FA | EN | RSS

شنبه, 30 تیر 1397

ایجادرفاه و امنیت برای مهمانان نورورزی آستارا، اولویت اصلی است

معاون بر نامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آستارا گفت: ستاد خدمات سفر شهرستان آستارا با به کار گرفتن تمام امکانات، رفاه و امنیت را که از اولویت های اصلی برای مهمانان نوروزی است، فراهم می کند.

 

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان، وحید پورحضرت گفت:ایجاد رفاه همراه با امنیت از اولویت های اصلی برای مهمانان نوروزی است.

وی با تأکید بر کیفیت بالای خدمات دهی به مسافران نوروزی در آستارا گفت: جاذبه های بسیار زیبای طبیعی، تجاری، مرزی و گردشگری، آب و هوای بسیار معتدل و از همه مهم تر مهمان نوازی مردم گیلان بویژه آستارا سبب شده که این شهرستان مرزنشین مقصد بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی باشد.

پور حضرت استقرار نمایندگان اداره ها در نوروز ۹۴ در این شهرستان را ضروری دانست و تصریح کرد: در ایام نوروز باید مهمان نوازی مردم آستارا را با در اختیار گذاشتن تمام امکانات رفاهی شهرستان به نمایش بگذاریم.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آستارا با بیان اینکه نباید کوتاهی در ارائه خدمات سبب نارضایتی گردشگران از این منطقه شود گفت: امکانات نظام به مردم اختصاص دارد و باید بهترین امکانات را برای مسافران نوروزی فراهم کنیم.

پورحضرت تأکید کرد: همه دستگاه های اجرایی، مذهبی، اداری و خدماتی آستارا وظیفه دارند با ستاد خدمات سفر همکاری داشته و با استفاده از توانمندی که دارند شرایطی بوجود آورند تا مسافران با خاطره خوبی این شهرستان مرزنشین را ترک کنند.

گفتنی است شهرستان مرزی بندر آستارا با داشتن جاذبه های ساحلی، کوهستانی و اقتصادی از مهم ترین مراکز گردشگری کشور محسوب می شود و همواره پذیرای خیل عظیم مسافران از اقصی نقاط کشور است.