• 12 اسفند 1399
  • 01:43

افتتاح 6 طرح اقامتی و گردشگری در رودبار به مناسبت ایام مبارک دهه فجر

تعداد 6 طرح اقامتی و گردشگری به مناسبت ایام‌الله فرخنده دهه فجر و با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ ستی استان گیلان به بهره‌برداری رسید.

تعداد 6 طرح اقامتی و گردشگری به مناسبت ایام‌الله فرخنده دهه فجر و با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ ستی استان گیلان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط‌‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان در روز 19 بهمن‌ماه و به مناسبت ایام‌ الله مبارک فجر پروژه اقامتی و پذیرایی سفیدرود،  همزمان با 5 طرح گردشگری و اقامتی دیگر با حضور محمود قاسم‌نژاد معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان، مسعود‌ حلاج‌پور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان، هوشنگ عباسقلی‌زاده فرماندار و حجت‌الاسلام سیدمحمدی امام جمعه شهرستان رودبار، در شهرستان رودبار به بهره‌برداری رسید.

مسعود حلاج‌پور در آئین بهره‌برداری از این طرح اقامتی و پذیرایی گفت: «ایجاد و توسعه زیرساخت‌های گردشگری با هدف توسعه‌ی پایدار اقتصادی و گردشگری یکی از اهداف مهم اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشرگی و صنایع‌دستی استان گیلان در سال جاری بوده است که این مهم علاوه بر جذب گردشگر و انتقال مفاهیم فرهنگی غنی استان گیلان، می‌تواند زمینه توسعه اقتصادی مردم خصوصا در روستاها را فراهم نماید.»

حلاج‌پور در انتها افزود: «طرح گردشگری مجتمع اقامتی و پذیرایی سفیدرود با زیربنای 320 متر که دارای امکاناتی نظیر رستوران و واحدهای اقامتی می‌باشد که با اعتباری 30 میلیارد ریالی توسط بخش خصوصی به مرحله‌ی بهره‌برداری رسیده و فرصت اشتغال برای 13 نفر را فراهم آورده است.

لازم به ذکر است به مناسبت دهه فجر تعداد 6 پروژه اقامتی گردشگری با سرمایه‌گذاری 6540 میلیارد ریالی بخش خصوصی در شهرستان رودبار به بهره‌برداری رسید که امر زمینه اشتغال برای 49 نفر را فراهم آورده است.

به این خبر امتیاز دهید :

آخرین اخبار